top of page

Ahoj,
já jsem Aneta.

Jsem holistická spánková poradkyně dětí do 4 let. Pracuji na tom, aby všechny maminky, které se setkají s mou prací pochopily, jak spánek dítěte funguje a aby se staly sebevědomějším rodičem a nabraly veškeré potřebné informace.

 

Často nám lidé kolem říkají, že až přijdou děti už se nevyspíme. Jenže už nepřidají radu co s tím udělat, až ta situace nastane, jak přežít? A nebo radu dají, ale ta rada nám jde proti srsti.

"Budu mít ještě někdy svůj vlastní život? Jak mám tomu malému tvorečkovi porozumět?" Pokud si v něčem nevíš rady, jsem tu pro tebe.

Ráda bych vám předala vědění, které jsem načerpala ze studia spánkového poradenství a vývoje dítěte. Postarám se o to, aby se k vám veškeré informace dostaly a aby vám co nejvíce pomohly :)

Spánek ...

Přiznejme si to. Spánek je jedna z nejdůležitějších složek našeho života. Ráda bych vám s ním pomohla, aby vaše děťátko spalo lépe, abyste vy spali lépe. Abyste usínali s hezkým pocitem a ne se strachem z nadcházející noci. Nebojte se, jde to!

Nepodporuji ale žádné zažité separační metody ani jiné mírnější alternativy, můj přístup je založený čistě na lásce, kontaktu a porozumění. Zaměřuji se především na celkovou spokojenost matky a dítěte a věřím, že pokud jsou oba spokojeni, eliminuje se spousta problémů :)

Snažím se vytvářet pozitivní prostředí

Ráda vše beru s nadhledem, humorem a pozitivním přístupem. Při konzultaci se mnou se snažím, aby jste si připadala jako na kafíčku s kamarádkou. S někým kdo vám rozumí. Spánkové poradenství beru ale hodně vážně a snažím se vám předat vše potřebné.

Jsem máma jako ty.

Jsem v tom s vámi, ani u nás není každý den ideální a někdy mám dny kdy padám únavou, je to naprosto normální! Jde jen o to si nastavit nějaké priority a hlavně se z toho nezbláznit :)

Důležité je zkoušet různé způsoby, které s námi rezonují, a najít cestu, která je v souladu s naší intuicí... :)

Katkaarnoldova_photo-4418.jpg

ceritifikovaný poradce pro výživu (dietologie) MŠMT

logo.png

ceritifikovaný lektor masáže kojenců IAIM

Logo-IAIM-300x276.jpg

ceritifikovaný spánkový poradce Baby-Led Sleep od Isla-Grace

islagrace.gif
bottom of page